Biltjänst Västgötagatan

tobias 2

Tobias Landström

Säljare

0510 - 42 60 30

tobias@biltjanst.se

Bianca utanför Västgötagatan

Bianca Rasic

Bilförsäljare

0510-42 60 35

bianca.rasic@biltjanst.se

Calle utanför västgötagatan

Carl-Johan Hellqvist

Bilförsäljare

0510-287 95

carl-johan.hellqvist@biltjanst.se

dick agerhjelm

Dick Agerhjelm

Ekonomi

dick@biltjanst.se

Yvonnne utanför Västgötagatan

Yvonne Lundgren

Ekonomi & Administration

yvonne@biltjanst.se

christopher jonsson

Christopher Jonsson

Rekond

christopher@biltjanst.se

Felix utanför västgötagatan

Felix Falao

Rekond

Muhammad utanför västgötagatan

Muhammad Rahmani

Rekond

alex stosic

Alexander Stosic

Uthyrning

alexander@biltjanst.se

DSC 4810 1

Magnus Dahlström

Ekonomichef

magnus.dahlstrom@biltjanst.se